Tamamen Ücretsiz Overwatch 2 Geliyor! İşte Çıkış Tarihi, Saati ve Sistem Gereksinimleri

2016’da yayınlanan ve oyun dünyasına damgasını vurmayı başaran Overwatch, 3 Ekim tarihinde oyun dünyasında tamamen veda ediyor. Orijinal oyunun yerini ise yıllardır merakla beklenen ve yakından takip edilen Overwatch 2 alıyor.

4.10.2022 06:45:13 tarihinde yayınlandı.

2016’da yayınlanan ve oyun dünyasına damgasını vurmayı başaran Overwatch, 3 Ekim tarihinde oyun dünyasında tamamen veda ediyor. Orijinal oyunun yerini ise yıllardır merakla beklenen ve yakından takip edilen Overwatch 2 alıyor.

Peki Overwatch 2, orijinal Overwatch oyununa göre nasıl değişikliklere ve geliştirmelere yer veriyor? Eski Overwatch oyuncuları, yeni oyunda nelerle karşılaşacak? Overwatch 2 ne zaman çıkıyor? Gelin, Overwatch 2’nin tüm detaylarına yakından bakalım.

Overwatch 2, ilk oyundan farklı olarak 6’şar kişilik takımlarla değil, 5’er kişilik takımlarla oynanacak. Oyun, bugüne kadar doğrulanan bilgilere göre 30’dan fazla karaktere ev sahipliği yapacak. Bu sayının gelecekte daha da artmasını bekleyebiliriz.

Bununla birlikte yeni oyunda ilk oyuna göreceğimiz değişikliklerden bazıları şu şekilde olacak:

Overwatch 2, 4 Ekim 2022 tarihinde çıkış yapacak.

Overwatch 2, ilk oyunun aksine tamamen ücretsiz olacak.


Kaynak webtekno.com

 

NASAnın 1 Milyon Dolarlık Yarışmasına Türkiyeden de Katılımcı Çıktı: Amacımız Ödül Değil

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), geçtiğimiz günlerde bir yarışma başlatmıştı. Bizim de sizlerle paylaştığımız bu yarışmada katılımcılardan ucuz ama etkili bir gıda teknolojisi istenmişti. NASA’dan yetkililer insanlardan beklenen bu teknolojinin uzun süreli uzay yolculuklarında astronotların karnını doyurabilmesi için kullanılacağını ifade etmişti.

Ekran Kartı Sürücülerini İz Bırakmadan Silmenizi Sağlayan DDU Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bilgisayar donanımlarınız arasında grafik işlem birimi, kısaca GPU; şüphesiz en önemli bileşenlerden biridir. Sürücüleri ile birlikte gelen GPU artık bazı sorunlar yaratmaya başladıysa ya da yeni bir GPU aldıysanız bu sürücüleri silmeniz gerekir. Ancak DDU gibi bir araç kullanmadan bu işlemi yaparsanız bilgisayarınızın pek çok farklı klasöründe silinmiş sürücüye ait artık dosyalar bulacaksınız.

Google, Gazetecilik Yapacak Yapay Zekâ Geliştiriyor: İşte "Genesis" Hakkında İlk Bilgiler!

Yapay zekâ, biz gazetecilerin hayatına son dönemlerde çok fazla şey kattı. Bu bağlamda, makale yazdırmaktan tutun da özgün resimler oluşturmaya kadar hemen her alanda yapay zekâ destekli araçları kullanmaya başladık. Ayrıca yapay zekâ sayesinde bilgiye ulaşmak da kolaylaştı. Ancak gelen son haberler, ABD merkezli teknoloji devi Google'ın gazetecilik sektörüne yepyeni bir sayfa açmaya hazırlandığını gözler önüne seriyor.

40 Yıllık Tasarımcılara Taş Çıkaran Afişler Tasarlayabileceğiniz 8 Program

Teknoloji öyle bir noktaya geldi ki artık cebinizde taşıdığınız akıllı telefonun kamerası ile bir film çekebilir ve yine aynı telefon üzerinden kurgulayabilirsiniz. Peki ya filminizi tüm dünyaya duyuracak afişi nasıl yapacaksınız? Endişelenmeyin, pek çok farklı özelliği ve işinizi kolaylaştıran aracıyla hayalinizdeki afişi hazırlamanızı sağlayacak birçok farklı afiş hazırlama programı bulunuyor.

Galaxy M34ün Türkiye Fiyatı Hakkında İpucu Veren Galaxy F34 Duyuruldu

Samsung, amiral gemisi telefonlarıyla Apple’a karşı mücadele etmekte zorlansa da orta segmentte birden fazla serisiyle bir dominasyon elde etti. Galaxy A ve M serileri ülkemizde çokça popüler olurken şirket, yurt dışındaki popüler bir serisinin yeni modelini de bugün satışa sundu.