Orijinal God of War, Unreal Engine 5 ile Yapılsaydı Böyle Gözükecekti

Unreal Engine 5 ile yeniden günümüze kavuşturulan oyunlardan bir yenisine daha hoş geldiniz.. Bugün Unreal Engine 5 geliştiricilerinin en baştan oluşturduğu konsept oyun, günümüzün en popüler serilerinden birinin kökeni olan, 2005 yılında piyasaya sürülen orijinal God of War oyunu oldu.

4.08.2022 05:45:14 tarihinde yayınlandı.

Unreal Engine 5 ile yeniden günümüze kavuşturulan oyunlardan bir yenisine daha hoş geldiniz.. Bugün Unreal Engine 5 geliştiricilerinin en baştan oluşturduğu konsept oyun, günümüzün en popüler serilerinden birinin kökeni olan, 2005 yılında piyasaya sürülen orijinal God of War oyunu oldu.

PlayStation 2 döneminde piyasaya sürülen oyun, halihazırda pek çok oyuncunun güncel grafiklerle yeniden piyasaya sürülmesi talebiyle karşı karşıya kalıyor. Bu talep bir yandan sürerken TeaserPlay ekibi, “God of War yeniden geliştirilseydi nasıl gözükürdü?” Sorusunun en net cevabını verdi.

God of War, Unreal Engine 5’in dinamik aydınlatma sunan Lumen, render teknolojisinde çığır açan Nanite ve ışın izleme teknolojileriyle yeniden oluşturuldu. Bununla birlikte ekip, oyundaki ana karakterlerimiz Zeus ve Kratos’u oluşturmak için Unreal ekibinin geliştirdiği bir diğer araç olan Metahuman’dan faydalandı.

Tüm bunlar birleştirildiğinde ve oyunun atmosferi zengin bir şekilde başarıyla taşındığında, yukarıdaki videoda da gördüğünüz üzere ortaya muhteşem görüntüler çıktı. Hazırlanan konsept video, God of War’ın yeniden yapımı isteğini tekrar gündeme getirdi. Eski oyunların günümüze taşınması akımı oyun dünyasında sürerken, Sony’nin bu taleplere cevap verip vermeyeceği henüz bilinmiyor.

İLGİLİ HABER Efsanevi Oyun Max Paynein "Bırakın Yapsınlar" Dedirten Unreal Engine 5 Remakei

İLGİLİ HABER Fallout Serisinin En Efsane Oyunu, Unreal Engine 5 ile Yapılsaydı Böyle Gözükecekti

İLGİLİ HABER Günümüzdeki Oyunlara Taş Çıkartan Unreal Engine 5 ile Yapılmış Call of Duty 2 Remake’i (Video)

İLGİLİ HABER Aradaki Fark Gerçekten Muazzam: Popüler Oyunlar Unreal Engine 5 ile Geliştirilseydi İşte Böyle Görüneceklerdi!


Kaynak webtekno.com

 

Dünyanın Manyetik Alanında Oluşan Yırtık Sonucunda Stockholmde Kuzey Işıkları Gözlemlendi

Auroralar, ya da daha çok bilinen adıyla kuzey (kutup olarak da bilinir) ışıklarının dünyada karşılaşabileceğimiz en güzel görüntülerden biri olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabileceğiniz bu muhteşem doğa olayı, Güneş’te gerçekleşen fırtınalar sonrası Dünya’ya gelen yüklü parçacıkların atmosferimizdeki gazlarla etkileşime geçmesi sonucu oluşuyor.

Samsungun Katlanabilir Akıllı Telefonlarının İsmini Değiştireceği İddia Edildi (Böyle Daha İyi Oldu Sanki...)

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bir süredir katlanabilir ekranlı telefonlarıyla gündemde. Zira şirket, 10 Ağustos'ta bir etkinlik gerçekleştirecek ve bu etkinlik kapsamında da en yeni katlanabilir ekranlı telefonları Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4'ü tanıtacak. Gelen son haberler ise Samsung'un bu akıllı telefonları daha farklı bir isimlendirme ile gösterebileceğini ortaya koyuyor.