iPhone 14 ile Birlikte Gençlere Özel Bugüne Kadarki En Ucuz Apple Watch Tanıtılabilir

Apple, bu çarşamba günü yepyeni iPhone 14 serisini tanıtmaya hazırlanırken elbette etkinlikteki tek ürün iPhone 14 olmayacak. Şirket, yeni seriyle birlikte yeni AirPods kulaklıklarını ve yeni Watch akıllı saatlerini de dünyaya gösterecek. Bugün gelen bilgilerse Apple’ın yeni amiral gemisi akıllı saatinde neler göreceğimizi ve sürpriz bir akıllı saat modelini ortaya çıkarmış olabilir.

8.09.2022 03:45:18 tarihinde yayınlandı.

Apple, bu çarşamba günü yepyeni iPhone 14 serisini tanıtmaya hazırlanırken elbette etkinlikteki tek ürün iPhone 14 olmayacak. Şirket, yeni seriyle birlikte yeni AirPods kulaklıklarını ve yeni Watch akıllı saatlerini de dünyaya gösterecek. Bugün gelen bilgilerse Apple’ın yeni amiral gemisi akıllı saatinde neler göreceğimizi ve sürpriz bir akıllı saat modelini ortaya çıkarmış olabilir.

New York Times’ın haberine göre Apple, ülkemizde 5.849 TL’den satılmakta olan Watch SE’den bile daha ucuz bir akıllı saat tanıtacak. Times’ın iki isimsiz kaynağa dayandırdığı bilgiye göre bu model, yeni Watch serisinin yanında ekstra bir model olacak. Apple’ın daha ucuz bir akıllı saat hamlesinin ardındaysa ilginç bir neden yatıyor.

Apple Watch’un özellikle yurt dışındaki kullanımı beş yaşındaki bireylere kadar inmişken, Apple’ın yeni saatiyle birlikte çocuk ve gençleri hedef alacağı aktarılıyor. Buna göre cihaz, Apple’ın çocuk ve genç akıllı saat müşterileri için daha agresif bir şekilde rekabet etmesini sağlayacak. Sürpriz akıllı saat modelinin nasıl özellikler sunacağıysa henüz bilinmiyor.

Apple’ın yeni akıllı saatinin fiyatı hakkında da henüz bir tahmin ya da yorum da bulunmuyor. Fakat saatin Watch SE’den de ucuz olacağı düşünülürse fazlasıyla talep görmesini bekleyebiliriz. Tabii yeni saatin gelip gelmeyeceği de henüz bir iddia niteliğinde.

Yeni gelen bilgilere göre Apple Watch Pro, yukarıdaki görselde göreceğiniz tasarıma sahip olacak. Cihaz, bir önceki modellerin aksine 47 mm’lik daha büyük kasaya ve kıvrımsız ekranlara yer verecek. Bununla birlikte cihazda daha önceki modellerde bulunmayan ve kullanıcıların istediği gibi programlayabileceği üçüncü fiziksel tuş yer alacak. Bu tuş ile, örneğin, tek basışta bir programın çalıştırılmasını sağlayabileceksiniz.

Yeni akıllı saat serisi Watch Series 8 ise Watch 7 ile aynı tasarımı ve ebatları taşıyacak. Bununla birlikte cihazın donanımı da hemen hemen bir önceki modellerle aynı olacak. Bu yıl Watch Series 8 ile gelen en büyük yenilikse yeni bir işlemci ve yeni vücut sıcaklığı sensörü olacak.

İLGİLİ HABER iPhone 14 Daha Tanıtılmadan Satışa Çıktı: Kara Kara Düşündüren Fiyatı Belli Oldu


Kaynak webtekno.com

 

Harry Potter Evreninin Yaratıcısı J.K. Rowling’in Merak Uyandırıcı ve Sürükleyici 10 Kitabı

Hepimiz hayatımızın bir kısmında sihirli süpürgeye atlayıp gökyüzünde uçmak hatta o süpürgenin bizi Hogwarts gibi sihirli bir okula götürmesini istemişizdir. J.K. Rowling yarattığı evren ile bize bu hayalleri kurdurmuş olan kişi olarak biliniyor. Ayrıca kendisinin Harry Potter evrenini yaratmasıyla birlikte büyük bir üne kavuştuğu da bilinen bir gerçek.

Bomba İddia: Yeni iPhone 14 Serisinin Ekran Tasarımı Sızdırıldı

Apple’ın yeni iPhone serisi iPhone 14’ü tanıtmasına 6 ay gibi bir süre kalmışken, seri hakkında pek çok bilgiyi şimdiden öğrendik. Serinin en önemli yeniliklerinden bazıları iPhone serisinin yeni bir modele kavuşacak olması ve çentikten kurtulması olurken, bugün yeni tasarımdan dikkat çeken bir fotoğraf paylaşıldı.

Steam Çöktü! Sunuculara Erişim Sağlanamıyor... (Sorun Çözüldü)

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun mağazası olan Steam, ciddi bir sunucu sorunuyla karşı karşıya görünüyor. "Steam çöktü mu?" sorularını beraberinde getiren Steam sunucu erişim sorunları nedeniyle oyuncular, Steam kütüphanelerinde bulunan oyunlara giriş yapamıyorlar ve oyunlara gelen güncellemeleri yükleyemiyorlar.

1,8 Milyar TLlik Vurgun Yapan THODEX CEOsu Faruk Fatih Özer İzini Kaybettirdi

Türkiye'nin geçtiğimiz dönemlerde bir numaralı gündem maddesi, THODEX isimli bir kripto para borsasıydı. Faruk Fatih Özer tarafından kurulan ve çok sayıda ünlü isimle reklam yapan borsa, o dönemlerde Dogecoin üzerinden bir kampanya başlatmış ve katılımcılara Dogecoin dağıtmıştı. Ancak tüm bunların bir tuzaktan ibaret olduğu anlaşıldı. Faruk Fatih Özer, yatırımcılardan topladığı milyonlarca dolar ile ülkeyi terk etti ve hala da yakalanamadı.