İnternetten Gelir Elde Etmek İsteyenlerin Ezbere Bilmesi Gereken Kavramlarla: Dijital Pazarlama Sözlüğü

Merhaba, ben Gizem. Webtures bünyesinde SEO Specialist pozisyonunda görev almaktayım.

29.05.2023 22:45:08 tarihinde yayınlandı.

Merhaba, ben Gizem. Webtures bünyesinde SEO Specialist pozisyonunda görev almaktayım.

Bugün sizlere sıkça karşımıza çıkan kavramları, internetten gelir elde etmek isteyenlerin kesinlikle bilmesi gereken ilk 15 kelimelik Dijital Pazarlama Sözlüğü hazırladım.

İnternetten gelir elde etmek isteyenler için bu dijital pazarlama sözlüğü, başarıya giden yolda önemli bir rehber niteliği taşıyor. Bu kavramları öğrenerek ve doğru stratejilerle uygulayarak, hayallerinizdeki gelir düzeyine ulaşabilirsiniz. Unutmayın, dijital pazarlama dünyası sürekli gelişiyor ve öğrenmeye açık olmak başarıya giden yoldur.


Kaynak webtekno.com

 

Xiaomi 12 ve 12 Pronun Tasarımı Ortaya Çıktı: Ne Zaman Tanıtılacakları da Belli Oldu

Çinli teknoloji devi Xiaomi, bir süredir 12 ve 12 Pro olarak isimlendirdiği yeni amiral gemisi telefonlarıyla gündemde. Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinden güç alacak bu akıllı telefonlar, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan tasarımlarıyla da Xiaomi hayranlarının gönüllerinde taht kuracak gibi görünüyor. Şimdiyse yaşanan yeni bir gelişme, bu akıllı telefonların çıkış tarihini ve bugüne kadarki en net görüntülerini açığa çıkardı.

OnePlus 10 Pro’nun Tanıtım Videosu ve Özellikleri İnternete Sızdırıldı

Geçtiğimiz dönemlerde Çinli şirket OnePlus’ın akıllı telefonları bir hayli ilgi görmeye başlamıştı. Özellikle ‘T’ serisi modelleriyle birçok kullanıcının tercih ettiği bir marka haline gelen OnePlus, birkaç ay önce 9T modelinin iptal edildiğini açıkladığında birçok kişi için hayal kırıklığı yaratmıştı. OnePlus 9 serisi akıllı telefonların bu yılki çıkış tarihleri ise beklenenden daha erken oldu. Üzerinden çok uzun bir süre geçmeden de OnePlus 10 serisinin ilk görüntüleri ortaya çıkmıştı.

"Alo Desin Yeter" Diyenlerin Favorisi Olacak Samsung Galaxy A04 Tanıtıldı

Geçtiğimiz yıl giriş seviyesinin de girişi düzeydeki uygun fiyatlı telefonu Galaxy A03’ü piyasaya süren Samsung, bugün bu serinin yeni üyesini tanıttı. Samsung’un bu yılki en ucuz modeli olarak piyasaya sürülecek telefon, Galaxy A04 oldu. Galaxy A04, bir telefonu telefon yapan en temel özelliklerle piyasaya sürülecek.

Facebooktaki Sahte Honda Civic Çekilişi Ortalığı Karıştırdı: Honda Türkiyeden Açıklama Geldi

Gün geçmiyor ki dünyanın en popüler sosyal ağları arasında yer alan Facebook'ta garip bir olay yaşanmasın. Başlatılan bir çekilişe göre Honda, ufak tefek hasarları nedeniyle satamadığı 300 adet Civic'i Facebook'taki bir çekiliş ile insanlara dağıtacaktı. Honda ile herhangi bir resmi bağı olmayan sayfanın çekiliş duyurusuna inanan kullanıcılar, ne yazık ki çekiliş gönderisine 120 binden fazla yorum yapmış durumdalar.