İnternetten Gelir Elde Etmek İsteyenlerin Ezbere Bilmesi Gereken Kavramlarla: Dijital Pazarlama Sözlüğü

Merhaba, ben Gizem. Webtures bünyesinde SEO Specialist pozisyonunda görev almaktayım.

29.05.2023 22:45:08 tarihinde yayınlandı.

Merhaba, ben Gizem. Webtures bünyesinde SEO Specialist pozisyonunda görev almaktayım.

Bugün sizlere sıkça karşımıza çıkan kavramları, internetten gelir elde etmek isteyenlerin kesinlikle bilmesi gereken ilk 15 kelimelik Dijital Pazarlama Sözlüğü hazırladım.

İnternetten gelir elde etmek isteyenler için bu dijital pazarlama sözlüğü, başarıya giden yolda önemli bir rehber niteliği taşıyor. Bu kavramları öğrenerek ve doğru stratejilerle uygulayarak, hayallerinizdeki gelir düzeyine ulaşabilirsiniz. Unutmayın, dijital pazarlama dünyası sürekli gelişiyor ve öğrenmeye açık olmak başarıya giden yoldur.


Kaynak webtekno.com

 

Yeni iPhoneların Tanıtımı İlk Kez Twitterdan Canlı Olarak İzlenebilecek

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden biri olan Apple, bu akşam düzenleyeceği etkinlik ile yeni saray mücevherlerini tüketicilerin beğenisine sunacak. 2018 model iPhone’ların yanı sıra 4. nesil Apple Watch gibi çeşitli Apple ürünlerinin yeni sürümlerinin tanıtılacağı etkinlik, aynı zamanda bir ilke sahne olacak.

Pandemi Kısıtlamaları Bitti, Oyun Oynamayı Bıraktık: Oyun Sektörü, 10 Yıldır İlk Defa Küçülecek

Video oyun dünyasının öne gelen isimleri Microsoft, Sony ve Nintendo, Haziran 2022'de sona eren çeyrek dönemle ilgili raporlarını yayınladılar. Yayınlanan raporlar, video oyun dünyasında küçülme olduğunu gözler önüne serdi. Tüm şirketlerin satışları azalırken, bunun nedeni olarak en azından kısıtlamalar açısından geride kalan COVID-19 pandemisi gösterildi. Sektör kaynaklarına göre evde durmaktan sıkılan insanlar, artık dışarı çıkıyor ve video oyunları eskisi kadar önemsemiyorlar.

Beklenen Hamle Geldi: Sony, Destiny ve Halonun Geliştiricisi Bungieyi Satın Alıyor

Anlaşılan Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almasının etkilerini görmeye devam edeceğiz. Her ne kadar Activison Blizzard’ın 68 milyar dolarlık devasa satışı kadar büyük olmasa da Microsoft’un oyun konusundaki büyük rakibi Sony, Destiny ve Halo gibi büyük oyunların arkasındaki geliştirici stüdyo Bungie’yi satın aldı.