Survivor Batuhan’ın Netflix İçerikleri Hakkındaki Açıklamaları Twitter Kullanıcılarını Harekete Geçirdi: İşte Gelen Tepkiler

Aşk-ı Memnu dizisindeki Bülent karakteriyle tanınan Batuhan Karacakaya, geçtiğimiz yıl Survivor’a katılmıştı. Survivor’daki performansıyla yeniden popülerleşen oyuncu Karacakaya’nın bu seneki Survivor All Star 2022’ye de katılacağı duyuruldu.

21.02.2022 13:15:11 tarihinde yayınlandı.

Aşk-ı Memnu dizisindeki Bülent karakteriyle tanınan Batuhan Karacakaya, geçtiğimiz yıl Survivor’a katılmıştı. Survivor’daki performansıyla yeniden popülerleşen oyuncu Karacakaya’nın bu seneki Survivor All Star 2022’ye de katılacağı duyuruldu.

Geçtiğimiz hafta Bi’ Başka adlı YouTube kanalının bir sohbet programına katılan oyuncu, dijital platformlardaki yayın özgürlüğü hakkında düşüncelerini belirtti. Batuhan Karacakaya’nın Netflix içerikleri hakkında yaptığı açıklamalar, çok sayıda tepki almasına neden oldu.

Yayında sunucu, Beren Saat’in internet platformlarındaki özgürlüğe alıştığını ve bu nedenle daha çok dijital projelerde yer almak istediği üzerine yaptığı açıklamayı dile getirerek, Batuhan Karacakaya’ya ulusal kanallardaki kısıtlamalar ve dijital platformlarda yer alma konusundaki düşüncelerini sordu. Radyo Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) kısıtlamalarından kaçmak gibi bir derdinin olmadığını belirten Karacakaya, “Netflix’te bir dizi izlerken bir anda çok açık bir sahneyle karşılaşmaktan rahatsız olduğunu” dile getirdi.

Konuşmasının devamında RTÜK kadar sert kuralların olmasını onaylamadığını belirten Survivor Batuhan, “Kadında olursa tamam ama diğer türlüsünü izlemekten hoşlanmıyorum, bu benim fikrim” sözleriyle eşcinsel ilişkileri izlemekten rahatsız olduğunu dile getirdi. Twitter’da @Morganax05 adlı bir kullanıcı, Karacakaya’nın Netflix içerikleri hakkında yaptığı açıklamanın bir bölümünü paylaştı. 2 milyondan fazla izleyiciye ulaşan videoya birçok kullanıcı tepki gösterdi.


Kaynak webtekno.com

 

Microsoft Teamse İş Arayanların İmdadına Koşacak Kariyer Koçu Özelliği Geliyor: LinkedIn Rafa mı Kalkacak?

Günümüzde artık bir iş sahibi olmak çok daha zor bir hale geldi. Ülkemizdeki gençlerin en büyük endişelerden biri işsizlik ve bu durum ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum göz önüne alındığında oldukça normal bir durum. Artık neredeyse herkes üniversite mezunu ve bu durumda işverenlerin eğitim durumundan farklı kriterlere yönelmesine neden oluyor. Hal böyleyken de iş bulmak için kullanılan birçok platformda, yüzbinlerce kişi iş arayışlarına devam ediyor. 

Instagramda Beğendiğiniz İlk Fotoğraf Nasıl Bulunur?

Bugün Meta, eski adıyla Facebook şirketinin sahibi olduğu Instagram sosyal medya platformu ile ilk kez 2010 yılında tanıştık. İlk zamanlar yalnızca fotoğraf paylaşarak biraz eğlenebileceğimiz bir platform olan Instagram, bugün dünya çapında milyarlarca aktif kullanıcıya sahip ve hayatımızın büyük bir bölümünü kapsıyor. Peki, bu platformda geçirdiğiniz ilk günleri hatırlıyor musunuz?