Samsung, Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı Level U2yi Duyurdu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Hindistan'da düzenlediği bir etkinlikte "Level U2" olarak isimlendirdiği bir kulaklık duyurdu. Kablosuz yapıda olsa da bant tasarımına sahip olan kulaklık, uzun süreli kullanım imkanıyla da pek çok kullanıcı için tercih nedeni olacak gibi görünüyor. Samsung tarafından yapılan açıklamalara göre Level U2, 18 saate kadar kesintisiz olarak kullanılabiliyor.

26.02.2022 08:15:25 tarihinde yayınlandı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Hindistan'da düzenlediği bir etkinlikte "Level U2" olarak isimlendirdiği bir kulaklık duyurdu. Kablosuz yapıda olsa da bant tasarımına sahip olan kulaklık, uzun süreli kullanım imkanıyla da pek çok kullanıcı için tercih nedeni olacak gibi görünüyor. Samsung tarafından yapılan açıklamalara göre Level U2, 18 saate kadar kesintisiz olarak kullanılabiliyor.

Samsung Level U2, sadece 41,5 gram ağırlığa sahip. Bant şeklindeki kısmın üzerinde bulunan 4 buton, ses kontrolünün ve şarkılar arasında geçiş yapılabilmesini sağlıyor. 12 mm'lik dinamik sürücilere sahip olan kablosuz kulaklık, ses kalitesi açısından beklentileri karşılarken sahip olduğu çift mikrofon sistemi ile de görüşmeler sırasında mümkün olan en net deneyimi vadediyor.

Samsung, Level U2'de özel bir kodek kullanıyor. Sesi iletirken analiz yapıp paraziti ölçebilen kulaklık, sesi otomatik olarak ayarlıyor ve kullanıcıların hem kesintisiz hem de kaliteli bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Samsung, yeni kablosuz kulaklığını Bluetooth 5.0 ile desteklediğini, böylelikle de piyasayadaki pek çok akıllı telefon ile kullanılabileceğini ifade ediyor.

İLGİLİ HABER SteelSeries, Mobil Oyunculara Özel Kablolu Kulaklığı Tusqu Duyurdu

Samsung'un açıklamalarına göre Level U2, siyah ve mavi renk seçenekleriyle satın alınabilecek. An itibarıyla Hindistan genelindeki e-ticaret platformları üzerinden satışa sunulan ürünün fiyatı ise sadece 27 dolar açıklandı. Samsung Level U2'nin Türkiye ve diğer ülke pazarlarına gelip gelmeyeceği şu an için bilinmiyor.


Kaynak webtekno.com

 

Twitter, Podcast Özelliğini Test Ediyor: İçerik Üreticilerine Yeni Fırsatlar Sunacak

Birçoğumuzun saatlerini harcadığı sosyal medya platformları günden güne yeni özellikleri uygulamalarına ekliyor ve kullanıcı deneyimlerini iyileştirmeyi amaçlıyor. Bu platformların en popülerlerinden biri olan Twitter da geçtiğimiz günlerde uygulamanın simgesini değiştirebileceğiniz bir özelliği tanıtmıştı. Dev platform, bunun yanı sıra daha önce profil fotoğraflarının NFT’lere dönüştürlmesini sağlayan bir özelliğini iOS için kullanıma sunmuştu.

2023te Hem iPhone Hem Android Telefonlara Gelmesi Muhtemel Yeni Emojiler Belli Oldu

Unicode Konsorsiyumu, düzenli aralıklarla bazı yeni emojilerin kullanımına onay veriyor. Alınan emojiler, sonraki süreçte de Android ve iOS işletim sistemlerine geliyor. Yaşanan son gelişmelerse 2023'te 31 adet emoji ile tanışabileceğimizi gözler önüne seriyor. Gelin Unicode Konsorsiyumu'nun onay aşamasında olan yeni emojilere yakından bakalım.

Kulakiçi Kulaklıkların Devrini Sonlandırmaya Aday Kablosuz Kulaklık İncelemesi: Sony LinkBuds

Selamlar sevgili Webtekno takipçileri, bugün sizlere Sony'nin tasarımıyla hiçbir kulaklığa benzemeyen kablosuz kulaklık modeli LinkBuds'ı inceleyeceğiz. Kulakiçi kulaklık boyutlarında olmasına rağmen kulağınızın içine girmeyen tasarımıyla son derece ilgi çekici olan LinkBuds'ı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Bugün sizlere bu 1 haftada yaptığım incelemelerde kulaklığın bana neler sunduğunu, başarılı ve başarısız yönlerini açıklayacağım.

LoL Şampiyonlarından Sion’un CTleri, Tüm Yetenekleri, Güçlü ve Zayıf Özellikleri

Baştan aşağı yenilenmesi ile kendine gelen karakterler arasında bayrak taşıyanlardan biri olan Sion, bir süredir oldukça popüler konumda olan bir karakter. Cüssesinin hakkını vererek tank ve hantal bir karakter olmasıyla bilinen Sion, doğru eşya diziliminde gerçekten korkutucu bir hasara sahip olabiliyor. Bunun yanı sıra yine yaptığınız eşyalara göre gerçekten ölümsüzlüğe yaklaşan bir potansiyeli barındırabiliyorsunuz. İşin ilginç kısmı saldırıya yönelik eşya dizilimi yapsanız da, tank olmaya yönelik eşya dizilimi yapsanız da hasar vurmanız mümkün oluyor.

Yazdığınız Herhangi Bir Şeyi Ultra Gerçekçi Resimlere Dönüştüren Dall-E, 1 Milyon Kişinin Erişimine Açılıyor

Yazıyla tarif ettiklerinizi gerçekçi görsellere çeviren yapay zekâ DALL-E 2, bugüne kadar ortaya koyduğu eserleriyle tüm dünyanın gözünü üstüne çekmeyi başarmıştı. Bugüne kadar gördüğümüz kadarıyla hemen hemen istediğiniz her şeyi, istediğiniz her şekilde saniyeler içinde üretebilen yapay zekâ hakkında merakla beklenen bir duyuru bugün geldi.