iPhone 14ün Simetri Takıntısı Olanlara Terapi Gibi Gelecek Özelliği Ortaya Çıktı [VİDEO]

Apple’ın iPhone 14’ü tanıtacağı gün iyice yaklaşırken telefona dair birçok gelmeye devam ediyor. Şu ana kadar çıkan bilgiler gerçek ise yeni telefonlar hakkında bayağı bir şey öğrendiğimizi söyleyebiliriz.

4.09.2022 22:45:14 tarihinde yayınlandı.

Apple’ın iPhone 14’ü tanıtacağı gün iyice yaklaşırken telefona dair birçok gelmeye devam ediyor. Şu ana kadar çıkan bilgiler gerçek ise yeni telefonlar hakkında bayağı bir şey öğrendiğimizi söyleyebiliriz.

Yeni sızdırılan bir iPhone 14 videosuyla daha fazlasını da öğrenmiş olduk. Tomm Boi isimli bir kullanıcının Twitter’da paylaşmasıyla ortaya çıkan videoda iPhone 14 Pro’nun ekranında, daha önceki iPhone’larda görülmemiş bir özellik ortaya çıktı.

(Tweet’i göremiyorsanız tıklayın.)

Birkaç gün önce iPhone 14 Pro'nun ekran tasarımının ortaya çıktığını sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise nuhtemelen ilk olarak Çin mikroblog sitesi Weibo’da paylaşılan, ardından Tommy Boi isimli Twitter kullanıcısının paylaştığı videoda açıkça iPhone 14’ün çentiğinin isteğe göre ayarlanabilindiği görülüyor. 

Videoda dilerseniz kamera ve ahize çentiğini ayıranabileceği, ayrıca iki çentiğin ayarlardan birleştirilebildiği görülüyor. Tabii ki videonun biraz sahte bir görünüme sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Yani bu özelliğin gerçek olma ihtimali bir hayli düşük. 

Siz iPhone 14’ün delikli ekran özelliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

İLGİLİ HABER 'mini' Yerine Gelecek iPhone'un Adı Ortaya Çıktı: 'iPhone 14 Max' Olmayacak!

İLGİLİ HABER Tanıtımına Günler Kalan iPhone 14 'Uydu Bağlantısı' Özelliğiyle Gelebilir: Peki Bu Ne İşimize Yarayacak?

İLGİLİ HABER iPhone 14'ten Yeni Görseller Sızdırıldı: Daha Önce Görmediğimiz Renklerle Gelecek!

İLGİLİ HABER iPhone 14 Hakkında Keyif Kaçıran İddia: Fiyatı Artacak, Depolama Aynı Kalacak...


Kaynak webtekno.com

 

Birleşik Krallık, Yasa Dışı Faaliyet Göstermeleri Sebebiyle Ülkedeki Tüm Bitcoin ATMlerinin Kapatılacağını Açıkladı

Son yıllarda kripto paraların hızla yaygınlaşmaya başladığı bilinen bir gerçek. Hatta bu durum o kadar ileri gitti ki Orta Amerika’da bulunan El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin’i (BTC) resmi para birimi ilan etme kararı aldı. Tabii bu dijital para birimlerinin popülaritesi bu denli artınca Bitcoin ATM’leri de tüm dünyada açılmaya başladı.

NASA İlk Kim Tarafından, Ne Zaman ve Nasıl Kuruldu? Tarihe Geçen Başarılı ve Başarısız Görevleri

Günümüzde büyük bölümü özel şirketler tarafından gerçekleştiriliyor olsa da birkaç on yıl geriye gittiğimiz zaman uzay çalışmalarının tek sorumlusu devletlerdi. Uzay çalışmaları denilince akla gelen ilk devlet kurumu da elbette NASA. NASA gibi çalışması için yüksek maliyetler gereken bir kurumun kurulma amacı bilimsel merak değil, ülkeler arası yaşanan ve o dönem tüm dünyayı etkileyen bir güç mücadelesiydi.