Cyberpunk 2077yi Kediler İstila Etti: Oyunu Kedi Cennetine Çeviren Modlar Yayınlandı

Son yılların iyisiyle kötüsüyle en çok tartışma yaratan oyunlarından biri hiç şüphesiz Cyberpunk 2077 oldu. Çıkar çıkmaz topa tutuldu, hayal kırıklığı yarattı. Ardından gelen güncellemelerle yeniden dikkatleri üzerine topladı ve içine girdiğimiz evreniyle öyle ya da böyle kendini sevdirdi.

23.12.2022 15:00:21 tarihinde yayınlandı.

Son yılların iyisiyle kötüsüyle en çok tartışma yaratan oyunlarından biri hiç şüphesiz Cyberpunk 2077 oldu. Çıkar çıkmaz topa tutuldu, hayal kırıklığı yarattı. Ardından gelen güncellemelerle yeniden dikkatleri üzerine topladı ve içine girdiğimiz evreniyle öyle ya da böyle kendini sevdirdi.

Ancak oyunda belki de şimdiye kadar dikkatinizi çekmemiş olan detaylardan biri, oyunda neredeyse hiç hayvan olmayışı. Aslında şehirde az sayıda kedi var ancak bunlar da sahipsizler çünkü kedi sahibi olmanın yüksek vergileri var. Oyunda etkileşime girdiğimiz tek bir hayvan var ve Nibbles isimli bu kedi bir yan görev sonucu V'nin evinde kalmaya başlıyor.

Modlardan ilki, V'nin satın alabileceği apartmanların her biri için bir kedi getiriyor. Nali isimli kedi, V'nin The Glen'deki evinde yaşıyor, Leia Corpo Plaza arazisinde, Jack, Motel'de ve Elmo ise Japantown'da. Kedilerin hepsinin bu mekanlarda vakit geçirmek için kendi yatakları ve alanları var. 

Genel olarak benzer görünen bu kedileri özelleştirmek isterseniz ise bir başka mod ile her bir kediyi dilediğiniz görünüme sokabilirsiniz. Modları denemek ve V'nin hayatına kedilerle renk katmak isterseniz buraya tıklayarak tüm kedili Cyberpunk 2077 modlarına göz atabilirsiniz.

İLGİLİ HABER Yılın Oyunu Seçilmeyen Cyberpunk 2077 İçin Yılın Oyunu Sürümü Geliyor

İLGİLİ HABER Cyberpunk 2077’nin Çözülemeyen Büyük “Magenta Gizemi” Şimdi de Witcher 3’te Ortaya Çıktı


Kaynak webtekno.com

 

Avrupa Birliği ve ABDden Sonra Bir Ülke Daha Hükümet Çalışanları İçin TikToku Yasakladı

Son dönemlerde dünyanın en popüler sosyal ağları arasında yer alan Çin menşeli TikTok, çeşitli kesimlerce sert bir şekilde eleştiriliyor. Örneğin ABD. Hatırlayanlar olacaktır; ABD hükümeti TikTok'un Çin'e veri aktardığını ve ulusal güvenlik sorunlarına yol açtığını ileri sürerek, TikTok'un kamu kurumlarında kullanılan akıllı telefonlara yüklenmesini yasaklamıştı. Bugün benzer bir hamle Kanada'dan geldi.

Twitterın Kaynak Kodlarının Sızdırıldığı ve Herkese Açık Bir Şekilde Paylaşıldığı Ortaya Çıktı: Elon Musk Dava Açtı!

Bir süredir tamamen Elon Musk'ın hakimiyetinde olan dünyanın en popüler mikroblog platformu Twitter ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Platformun kaynak kodlarının bir bölümünün sızdırıldığı ve GitHub'da yayınlandığı ortaya çıktı. Olayla ilgili yasal süreç başlatan Twitter, Microsoft'a ulaşarak kaynak kodların kaldırılmasını sağladı.

Bitcoin, Ağustos Ayından Bu Yana En Düşük Seviyeye Geriledi: Yatırımcılar, Uyandığına Pişman Oldu

Kripto para piyasası, son haftalarda dalgalı bir şekilde ilerlemeye devam ederken Bitcoin, son birkaç gündür 42-43 bin dolar seviyelerinde dolaşıyordu. 10 Kasım’da 69 bin dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Bitcoin, o günün ardından başlayan düşüşünü sürdürüyor. Bu gece uyuyup sabah uykusundan kalkan kripto para yatırımcılarıysa muhtemelen kısa süreli bir şok yaşadı.