Bir Samsung Geleneği: Galaxy S22nin Daha Kendisi Tanıtılmadan Resmi Duvar Kağıtları Ortaya Çıktı [Hemen İndirebilirsiniz]

Artık alıştığımız şekilde her sene her markanın yepyeni bir telefon modeliyle karşılaşıyoruz. Alıştığımız bir başka olay ise her sene bu olayı gerçekleştiren markalardan biri olan Samsung’un yeni telefonlarını duyurmadan hemen önce onların resmi duvar kağıtlarını yayınlaması.

21.02.2022 14:45:10 tarihinde yayınlandı.

Artık alıştığımız şekilde her sene her markanın yepyeni bir telefon modeliyle karşılaşıyoruz. Alıştığımız bir başka olay ise her sene bu olayı gerçekleştiren markalardan biri olan Samsung’un yeni telefonlarını duyurmadan hemen önce onların resmi duvar kağıtlarını yayınlaması.

Samsung Galaxy S22 ailesinin resmi duvar kağıtları yayınlandı. Aralarından hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bu duvar kağıtları, Galaxy S22 serisinden neler bekleyebileceğiniz konusunda bizlere biraz fikir de veriyor. Bu duvar kağıtlarından bazıları, daha önce sızdırılmış görüntülerdekilerle uyuşuyor ancak bazıları yeni ve daha önce yayınlanmamıştı.

Duvar kağıtlarının arasında canlı, statik ve DeX modu (tabletinizi veya akıllı telefonunuzu harici bir monitöre bağlayarak veya bağlamadan bir masaüstü bilgisayar gibi kullanmanızı sağlayan bir mod) duvar kağıtları bulunuyor.

Samsung Galaxy S22’nin resmi duvar kağıtları, XDA Developers isimli ünlü teknoloji internet sitesi tarafından ortaya çıkartıldı. Bu sebeple fotoğrafların tamamının orijinal çözünürlükteki hallerine ulaşmak için tıklayabileceğiniz XDA Developers sayfasını da buraya bırakalım.

İLGİLİ HABER Samsung Galaxy S22+ın Render Görüntüleri ve Özellikleri Sızdırıldı

İndirme bağlantısına tıklayarak ulaşabileceğiniz tüm duvar kağıtlarını 2340×2340 çözünürlükte ve hem WEBP hem de JPG formatında indirebilirsiniz. Eğer bir Samsung telefonunuz varsa dahil edilen videoları kilit ekranı animasyonunuz olarak da ayarlayabilirsiniz, statik duvar kağıtları herhangi bir cihazda iyi görünecek şekilde yeterince büyük boyutta ve canlı duvar kağıtları ise herhangi bir akıllı telefon ekranı için fazlasıyla yeterli olan 1440×3088 çözünürlüğe sahip.


Kaynak webtekno.com

 

Xiaomi, Yeni Katlanabilir Akıllı Telefonu Mix Fold 2yi Tanıttı! (Galaxy Z Fold4e Rakip Olur mu?)

Çinli teknoloji devi Xiaomi, gerçekleştirdiği bir etkinlikte katlanabilir ekranlı yeni akıllı telefonu Mix Fold 2'yi tanıttı. Şirket, bu akıllı telefon ile dün tanıştığımız Samsung Galaxy Z Fold4'e rakip bir modeli piyasaya sürmüş oldu. Peki Xiaomi Mix Fold 2 tüketiciye neler sunuyor? Gelin hep birlikte, bu akıllı telefonun özelliklerine yakından bakalım.

Oyuncuların Sabırsızlıkla Beklediği, Önümüzdeki Dönemde Çıkacak 10 Oyun

Teknoloji dünyasında yaşanan gelişmeler direkt olarak oyun piyasasını da etkiliyor. Kullanılan teknolojiler geliştikçe oynadığımız oyunlar da daha etkileyici hale geliyor. Hem PC hem de oyun konsolu dünyası için geliştirilen oyunlarda birçok yenilik görmenin yanı sıra eski efsanelerden de haberler alıyoruz. Tüm bu oyun haberleri oyunseverleri heyecanlandırarak gelecek dönemi sabırsızlıkla beklemelerini sağlıyor.

Şimdi Passo Düşünsün: Spotify Doğrudan Konser Bileti Satmaya Başladı

Müzik dinleme alışkanlıklarını önemli şekilde değiştiren çevrimiçi müzik uygulaması Spotify yeni bir özelliği kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Firma, şimdiye kadar Ticketmaster ve Eventbrite gibi partnerleri aracılığıyla gerçekleştirdiği bilet satış işlemini de kendisi gerçekleştirecek. 

Yakında Telefonlar da Güneş Yanığı Olacak! İşte Telefonları Kızartacak Yeni Teknolojiden İlk Görüntü

Hong Kong merkezli bir teknoloji şirketi olan ve Türkiye'ye girişini de resmi olarak yapan Infinix, şu sıralar akıllı telefon almayı düşünen tüketicileri ikilemde bırakacak bir açıklama yaptı. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre piyasaya sürülecek yeni telefonlar, renk değiştirebilen bir yapıya sahip olacak. Yanlış duymadınız; satın aldığınız telefonun arka yüzeyinin rengi kendi kendine değişebilecek. Peki nasıl?